Program Partnerski

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego, w którym zrzeszamy firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami budowlanymi i okołobudowlanymi, a także pielęgnacyjnymi w jednorodzinnej zabudowie mieszkaniowej.

 

 

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy remontowe, budowlane, ogrodnicze, instalacyjne itp.

FIRMY ZRZESZONE W PROGRAMIE PARTNERSKIM

OPRYSKI4YOU

Sklep internetowy z preparatami owadobójczymi, zamgławiaczami, ozonatorami i innymi akcesoriami związanymi z szeroko rozumianą dezynsekcją i dezynfekcją.

SOS SKUP NIERUCHOMOŚCI

SOS Skup nieruchomości to jeden z większych skupów nieruchomości: działek, mieszkań czy domów za gotówkę w centralnej Polsce. Skup jest zainteresowany każdego rodzaju nieruchomościami, także obarczonymi problemami prawnymi.

KOW-MET OGRODZENIA PANELOWE

Specjalnością firmy są panele ogrodzeniowe. KOW-MET jest jednym z liderów w branży. Realizujemy zadania bez względu na warunki i lokalizację. Realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.

DEKARZ MARKET

Specjalność firmy to generalna renowacja i regeneracja dachu. Jeśli pokrycie dachowe Twojego domu nadaje się do remontu ta firma jest dla Ciebie.

ODKOMARZAMY.PL

Firma specjalizuje się w odkomarzaniu i odkleszczaniu dużych powierzchni, posesji, parków na terenie całego kraju.

IZO-PUR

Firma specjalizuje się w izolacji metoda natryskową, ocieplaniem pianką pur ścian, poddaszy, dachów i posadzek.

ODKOMARZANIE.WAW.PL

Jesteś z Warszawy lub okolic i masz dosyć letnich wieczorów z ciągłym odganianiem kąsających komarów? Już dziś skontaktuj się ze specjalistami firmy odkomarzanie.waw.pl.

BIURO TECHNICZNE MARCIN KOWALCZYK

Firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu filtrów do wody, odżelaziaczy i odmanganiaczy, filtrów basenowych czy kuchennych. Badanie, analiza i uzdatnianie wody to ich specjalność.

SERWIS DOMKÓW HOLENDERSKICH

Firma specjalizuje się w ogólnopojętym serwisie domków holenderskich. Naprawa, konserwacja i przeglądy instalacji gazowych, elektrycznych, wodnych itp.