OZONOWANIE Wieluń

Ozonowanie to nic innego jak sprawdzony rodzaj dezynfekcji bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych – za pomocą silnie utlenionego ozonu. Ozon to świetny sposób na dezynfekcję mieszkania.  Ozonowanie to sposób dezynfekcji, który zabija wszystkie drobnoustroje, zarodniki grzybów i bakterii. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć sprzęty elektryczne oraz rośliny i można przystąpić do ozonowania mieszkania w Wieluniu.

Przód POWER 100
zdjęcie przód
IMG_20191127_105456

Ozonowanie mieszkań Wieluń

Ozonowanie to najskuteczniejszy sposób dezynfekcji

Ozonowanie Wieluń to świetny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z miejsc, gdzie spędzamy dużą ilość czasu dziennie. Ozonowanie mieszkań w Wieluniu w szczególnym stopniu zalecane jest alergikom, dla których bardzo ważne jest spędzanie czasu w miejscach pozbawionych drobnoustrojów, grzybów czy bakterii. Jeśli chodzi o zalety ozonowania, to jest to bardzo szybki efekt wszelkich działań. Czystym i odświeżonym powietrzem każdy kto skorzysta z usługi ozonowania może cieszyć się już godzinę po zabiegu, po uprzednim wywietrzeniu mieszkania czy pomieszczenia. Ozon nie pozostawia po sobie żadnych śladów, a w dodatku ma bardzo przyjemny efekt uboczny, wraz z roztoczami i bakteriami z oczyszczonego pomieszczenia ulatniają się wszelkie niemiłe zapachy. Ozon łączy się w jedną całość z tlenem, a po około 30 minutach rozpada się i w pomieszczeniu zostaje sam tlen. Dzięki temu domownicy nie są narażeni na działanie jakichkolwiek pestycydów czy innych trujących związków, które mogą stać się nowym alergenem.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów Wieluń

Wielu z nas jest miłośnikiem czworonogów. Kochamy swoje zwierzęta, jednak musimy wiedzieć, że niosą za sobą często nieprzyjemne zapachy. O ile jesteśmy w stanie sami się do tego przyzwyczaić, problemem może być zaproszenie gości do domu. Zapach kota, psa czy moczu zwierząt to jedne z najsilniejszych woni, których bardzo trudno się pozbyć. W takich sytuacjach ozonowanie pomoże nam uzyskać czyste i bezwonne powietrze w naszym mieszkaniu. Ozon to gaz, który potrafi usunąć przykry zapach, dzięki zniszczeniu cząsteczek zarodników i bakterii, wydzielających nieprzyjemną woń. Do nieprzyjemnych zapachów można zaliczyć dym papierosowy, woń farb po remontach, spalenizny i stęchlizny dlatego ozonowanie mieszkania usunie nieprzyjemne zapachy przy okazji usuwając z naszego mieszkania bakterię i alergeny

Kiedy warto ozonować pomieszczenie?

• Po remontach aby usunąć toksyczne związki zawarte w mat. budowlanych
• Po zalaniu mieszkania w celu pozbycia się zarodników grzybów i pleśni
• Po kupnie mieszkania, w którym ktoś trzymał zwierzęta lub palił papierosy
• Po przebytych chorobach ozon zabija w pomieszczeniu wszelkie bakterie
• Gdy jesteśmy alergikami, w celu usunięcia alergenów i roztoczy
• Dla bezpieczeństwa naszych pociech i uchronieniu ich przed alergiami

Co daje Państwu okresowe ozonowanie pomieszczeń ?

• Ozonowanie likwiduje wszelkie bakterie, grzyby i alergeny
• Skutecznie usuwa nieprzyjemne ciężko usuwalne zapachy
• Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików
• Pomieszczenia krótko po ozonowaniu gotowe są do użytkowania
• Ozonowanie jest najskuteczniejszą formą dezynfekcji pomieszczeń
• Myśl, że nasze dzieci podczas zabawy nie są zagrożeni przez bakterie

U NAS MOŻESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ!

Ozonowanie biur Wieluń

Dezynfekcja biura ozonowanie

Ozonowanie Wieluń to proces pozwalający na szybkie pozbycie się alergenów, grzybów, bakterii czy brzydkich zapachów. Ozonowanie biura czy innego miejsca pracy pozwala nam na przywrócenie świeżości.. Dezynfekcja ozonem jest to również najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek dymu papierosowego czy pozostawionych w pomieszczeniu produktów spożywczych jak też rozlanych napojów. Zamknięte i wilgotne pomieszczenia sprzyjają powstawaniu grzyba i rozwijaniu się drobnoustrojowe. Ozonowanie pozwoli na pozbycie się tego problemu. W trosce o nasze zdrowie, ale także naszych pracowników czy wspólników ozonowanie biur Wieluń powinno się odbywać nawet co 6 miesięcy. To gwarancja czystego i pozbawionego bakterii i grzybów powietrza w naszym miejscu pracy

Ozonowanie biura – efekt murowany

Aby zoptymalizować efekty zabiegu i uzyskać jak najlepsze efekty ozonowania biura, musimy najpierw ustalić powód przeprowadzenia zabiegu. Może to być okresowa i profilaktyczna dezynfekcja, ale może to mieć związek z unoszeniem się jakiegoś nieprzyjemnego zapachu, resztek jedzenia, wylanego soku etc. Jeżeli chcemy okresowo odświeżyć pomieszczenie wystarczy samo ozonowanie. Natomiast jeżeli chcemy usunąć zapach stęchlizny, zgnilizny itp. najpierw powinniśmy usunąć jego źródło. Przed przystąpieniem do ozonowania należy zatem usunąć wszelkie pozostałości po substancji, pokarmie, który wytworzył ten zapach. Czyli po prostu musimy pozbyć się źródła nieprzyjemnego zapachu. Wówczas możemy przystąpić do ozonowania, które ostatecznie usunie niepożądane zapachy i zalegające grzyby w kanałach wentylacyjnych.

Gdzie ozonujemy?

Nasze usługi ozonowania realizujemy tak naprawdę w każdym możliwym pomieszczeniu, które wymaga dezynfekcji. W szczególności chodzi o:

ozonowanie mieszkań
ozonowanie biur
ozonowanie ośrodków zdrowia
ozonowanie szpitali
ozonowanie restauracji
ozonowanie hoteli
ozonowanie sklepów
ozonowanie aptek
ozonowanie salonów kosmetycznych i fryzjerskich

UWAGA! Usługi ozonowania świadczymy także w dużych sklepach, halach i innych obiektach wielkogabarytowych!

Jak zdezynfekować pomieszczenie bez szkody dla zdrowia?

Przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności, ozonowanie jest zupełnie bezpieczną metodą dezynfekcyjną, która sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w pomieszczeniach biurowych i usługowych. Dezynfekcja ozonem polega na oczyszczeniu pomieszczeń z różnego rodzaju wirusów i bakterii dzięki zastosowaniu gazu o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie to metoda oczyszczania powietrza i powierzchni, która jest ekologiczna i bezpieczna, a także nie pozostawia żadnych szkodliwych produktów ubocznych.
Ponadto, ozon przenika również do przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, oczyszczając je z wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i alergenów.

Jak skutecznie zdezynfekować pomieszczenie biurowe?

Szybkiemu rozprzestrzenianiu się wirusów w biurach oraz innych pomieszczeniach publicznych sprzyja ciągła obecność ludzi, dlatego ważne jest zachowanie odległości między pracownikami, częste mycie rąk oraz utrzymywanie czystości. Powierzchnie dotykowe, np. stoły, włączniki światła, biurka, telefony i klawiatury, muszą być regularnie dezynfekowane środkami zawierającymi powyżej 60% etanolu. Warto też pamiętać o pomieszczeniu kuchennym oraz elementach kuchni biurowej.
Na koniec dnia natomiast możemy włączyć generator ozonu , który umożliwia dezynfekcję nie tylko powierzchni, ale również powietrza, zmniejszając ryzyko zarażenia wirusami. Żeby odkazić pomieszczenie biurowe, wystarczy po zakończeniu pracy włączyć ozonator na około 60 minut oraz opuścić pomieszczenie. Po tym czasie ozonator wyłączy się automatycznie, a podczas rozpadu ozonu (około 2 godziny) pomieszczenie dokładnie się zdezynfekuje. Rano przed rozpoczęciem pracy możemy dodatkowo wywietrzyć pomieszczenie. Taką metodę można też stosować w ciągu dnia, jeżeli pozwala na to przerwa (co najmniej 2 godziny). W takim przypadku po ozonowaniu pomieszczenie należy obowiązkowo wywietrzyć z ozonu, który nie zdążył się rozłożyć do początkowego stanu tlenu.

Oprócz usług ozonowania prowadzimy także sprzedaż ozonatorów idealnych do wykorzystywania w gospodarstwie domowym!

KONTAKT

Jeśli potrzebujesz dezynfekcji swojego mieszkania, hali produkcyjnej, pojazdu, biurowca, ośrodka zdrowia czy innego obiektu, zadzwoń do nas lub napisz!