DEZYNSEKCJA RADOMSKO

Prawdziwym utrapieniem każdego z nas są owady takie jak komary i kleszcze. Nie jest to spowodowane jedynie tym jak irytujące są te małe stworzenia. Główną rolę gra tutaj niebezpieczeństwo, które niesie za sobą ich ukąszenie. Oba te owady są źródłami poważnych chorób. Choroby odkleszczowe bardzo często stanowią podstawę trudnych do wyleczenia i długotrwałych dolegliwości zdrowotnych związanych np. z boreliozą. Jesli zmagasz się z owadami i mieszkasz w Radomsku wezwij naszą ekipę.

Sezon letni jest długo oczekiwanym okresem przez większość z nas ponieważ jest to czas zabaw na świeżym powietrzu i relaksu. Niestety razem z przyjemnymi dla nas aspektami w parze idzie również wystąpienie natrętnych owadów takich jak komary i kleszcze.

Zdecydowanie są to szkodniki uprzykrzające nasze życie, które niosą za sobą niebezpieczeństwo dla nas, naszych dzieci, a także zwierząt. Jeśli posiadasz ogród lub ogródek działkowy, warto pomyśleć o wezwaniu specjalistów zajmujących się profesjonalnym usuwaniem tego typu szkodników. Dzięki specjalnym posiadającym wszelkie atesty środkom chemicznym teraz przeprowadzenie dezynsekcji mającej skutecznie pozbyć się kleszczy i komarów z podwórka jest szybka i sprawna. Dezynsekcja Radomsko to firma złożona ze specjalistów w tym zakresie.

Jeśli zmagasz się z plagą komarów lub plagą kleszczy w Radomsku, zadzwoń po nas!

U NAS MOŻESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ!

ODKLESZCZANIE I ODKOMARZANIE RAMOSKO

Jesteśmy CERTYFIKOWANĄ firmą zajmującą się dezynfekcją. Naszą
specjalizacją jest oczyszczanie biur, obiektów
usługowych(hoteli, sklepy, hal, restauracji, aptek), obiektów użyteczności
publicznej (klatek, wind, szkół, środków transportu), mieszkań ze śladów
obecności chorobotwórczych wirusów.

                     W swoich działaniach wykorzystujemy wysokiej klasy zamgławiacz termiczny i preparaty zarejestrowane do walki z wirusem SARS oraz wirusami otoczkowymi i bezotoczkowymi w miejscach
publicznych, zdolnych w krótkim czasie objąć działaniem dużą
powierzchnię, minimalizując ryzyko przenoszenia się bio-cząsteczek.

ZAUFAJ NAM, A MY POMOŻEMY CI WYELIMINOWAĆ BAKTERIE, WIRUSY, ZARODNIKI
GRZYBÓW I INNE DROBNOUSTROJE CHOROBOTWÓRCZE Z TWOJEGO OTOCZENIA!
Dzięki pomocy specjalistów będziesz mógł spać spokojnie.
Zadzwoń i umów się na wizytę! To takie proste! Dotrzemy do każdego
zakątka!

KONTAKT

Jeśli zmagasz się z problemami dotyczącymi plagi insektów takich jak komary i kleszcze wokół Twojego domu, skontaktuj się i zamów opryski na komary i kleszcze na swojej posesji.