DEZYNSEKCJA BRZEZINY

Komary i kleszcze są prawdziwym utrapieniem każdego człowieka. Nie tylko przez uciążliwość tych małych stworzeń, ale przede wszystkim niebezpieczeństwo, które niesie za sobą ukąszenie. Oba te owady są chorobonośne. Odkleszczowe choroby bardzo często są podstawą długotrwałych i trudnych do wyleczenia dolegliwości zdrowotnych związanych np. z boreliozą. Jesli mieszkasz w Brzezinach i zmagasz się z owadami zadzwoń po naszą ekipę.

Rozpoczęcie sezonu letniego to długo wyczekiwany przez większość z nas czas relaksu i zabaw na świeżym powietrzu. Jednak oprócz tych miłych dla nas aspektów, lepsza pogoda i wyższe temperatury skutkują pojawieniem sie w naszym otoczeniu uporczywych insektów, takich jak komary i kleszcze.

Owady te zdecydowanie uprzykrzają nam życie i są niebezpieczne dla nas, naszych dzieci, a także zwierząt. Jeśli jesteś posaidaczem ogrodu lub ogródka działkowego, warto pomyśleć o wezwaniu specjalistów, którzy zajmą się profesjonalnym usuwaniem tego typu szkodników. Za pomocą specjalnych, posiadających wszelkie atesty środków chemicznych teraz przeprowadzenie dezynsekcji mającej skutecznie pozbyć się kleszczy i komarów z podwórka jest szybkie i sprawne. Dezynsekcja Brzeziny to firma złożona ze specjalistów w branży.

Jeśli zmagasz się z plagą komarów lub plagą kleszczy w Brzezinach, zadzwoń po nas!

U NAS MOŻESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ!

ODKLESZCZANIE I ODKOMARZANIE BRZEZINY

Nasza CERTYFIKOWANA firma zajmujące się dezynfekcją. Naszą
specjalizacją jest oczyszczanie biur, obiektów użyteczności
publicznej (klatki, windy,szkoły, środki transportu),mieszkań, obiektów usługowych(hotele,sklepy,hale,restauracje,apteki) ze śladów
obecności chorobotwórczych wirusów.

Procedura naszych działań oparta jest na wykorzystaniu wysokiej klasy
zamgławiacza termicznego oraz preparatów zarejestrowanych na zwalczanie
wirusa SARS oraz wirusów otoczkowych i bezotoczkowych w miejscach
publicznych, które są w stanie w krótkim czasie objąć działaniem dużą
powierzchnię, minimalizując ryzyko przenoszenia się bio-cząsteczek.

ZAUFAJ NAM, A MY POMOŻEMY CI WYELIMINOWAĆ WIRUSY, ZARODNIKI
GRZYBÓW, BAKTERIE I INNE DROBNOUSTROJE CHOROBOTWÓRCZE Z TWOJEGO OTOCZENIA!
Z pomocą specjalistów będziesz mógł spać spokojnie.
Zadzwoń i umów się na wizytę! To takie proste! Dotrzemy do każdego
zakątka!

KONTAKT

Jeśli zmagasz się z problemami dotyczącymi plagi insektów takich jak komary i kleszcze wokół Twojego domu, skontaktuj się i zamów opryski na komary i kleszcze na swojej posesji.