DEZYNFEKCJA GRODZISK MAZOWIECKI

Nasza firma zajmuje się też kompleksowymi usługami z zakresy dezynfekcji. Dezynfekujemy lokale, biura, mieszkania. Powody konieczności przeprowadzenia dezynfekcji są różne. Często dezynfekujemy lokale po osobach zmarłych, które przebywały w tym miejscu. W dobie pandemii koronawirusa niektóre osoby decydują się na zabieg dezynfekcji lokali czy mieszkań, w których znajdowała się osoba zarażona.  W takich sytuacjach warto zdecydować się na dezynfekcje dla własnego bezpieczeństwa.

U NAS MOŻESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ!

DEZYNFEKCJA TO INACZEJ ODKAŻANIE – NISZCZENIE ŚRODKAMI CHEMICZNYMI LUB FIZYCZNYMI DROBNOUSTROJÓW CHOROBOTWÓRCZYCH: BAKTERII, WIRUSÓW I GRZYBÓW.

Usługę dezynfekcji wykonujemy w obiektach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, dużej i małej gastronomii, hotelach, obiektach handlowych i logistycznych, salach konferencyjnych, szkołach, żłobkach, przedszkolach, biurach, domach mieszkalnych etc.

Przeprowadzamy również dezynfekcję środków transportu do przewozu osób i mienia, a także specjalnego przeznaczenia: pojazdy do wywozu odpadów, samochody do transportu zwierząt, pojazdy przewożące niebezpieczne odpady, środki transportu medycznego.

Zapewniamy fachowe doradztwo i bezpłatny audyt przedsiębiorstwa na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie Grodziska Mazowieckiego i całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji, a także pełną gwarancję profesjonalnego jej wykonania.
Na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic przy zamówieniu dezynfekcji lub ozonowania dojazd do klienta gratis.

Stosowane METODY DEZYNFEKCJI:

  • dezynfekcja specjalistycznymi preparatami chemicznymi,
  • dezynfekcja zamgławiaczem ULV,

WYKONUJEMY DEZYNFEKCJĘ:

  • środków transportu i sprzętu
  • różnych pomieszczeń, w tym pomieszczeń po zmarłych
  • ośrodków zdrowia,
  • karetek etc.,
  • mieszkań po COVID-19
 

DEZYNFEKCJA PO KORONAWIRUSIE

Liczba osób, które zachorowały na koronawirusa COVID-19 w Polsce stale rośnie. Pamiętajmy, że samo wyzdrowienie osoby zakażonej to jedno. Patogeny mogą też jednak osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Dlatego po chorobie najlepszym sposobem jest kompleksowe odkażenie i dezynfekcja mieszkania czy innego lokalu, w którym znajdowała się zarażona osoba. Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19.

Wiele wirusów i bakterii żyje poza organizmem człowieka np. na wszelkiego rodzaju powierzchniach czy sprzętach. W przypadku koronawirusa COVID-19 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. Istnieje więc ryzyko, że ktoś z najbliższego otoczenia może się zarazić dotykając powierzchni tych samych, których dotykał zakażony. Oferujemy kompleksową dezynfekcję i odkażanie mieszkania w mieszkaniach i lokalach, w których znajdowała się osoba zakażona.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w mieszkaniu lub innych wnętrzach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Dlatego najlepiej wykonać dezynfekcję w każdym wypadku zakażenia, co pozwoli na wyeliminowanie możliwości zakażenia się osób postronnych.

 

Odkażanie mieszkania po chorobie

Fakt wyzdrowienia nie świadczy o tym, że uporaliśmy się z chorobą zakaźną i związanymi z nią problemami. Niezwykle istotna jest staranna dezynfekcja mieszkania – szczególnie gdy chcemy uchronić bliskich przed zarażeniem. Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań, pojazdów, lokali, hal i innych większych powierzchni. Dzięki specjalistycznym środkom oraz użyciu niezwykle skutecznego zamgławiacza ULV sprostamy każdemu zadaniu. Jeśli jesteś zainteresowany dezynfekcją mieszkania po koronawirusie, zadzwoń i umów się na zabieg.

CENNIK

Rodzaj obiektuPowierzchniaCena
Dezynfekcja (wirusy, bakterie, prądki, grzyby)do 50 m2od 200 zł
Dezynfekcja innych większych pomieszczeńpow. 50 m2do ustalenia

KONTAKT

Jeśli potrzebujesz dezynfekcji swojego mieszkania, hali produkcyjnej, pojazdu, biurowca, ośrodka zdrowia czy innego obiektu, zadzwoń do nas lub napisz!